Nasz sprzeciw wobec ofensywy środowisk marksistowskich spod znaku LGBT

Rok 2019 zostanie zapamiętany, jako ofensywa środowisk marksistowskich spod znaku LGBT. Wtedy to środowiska te organizowały tzw. „marsze równości” w całej Polsce, nawet w miastach i miejscowościach, w których wcześniej to nie miało miejsca. Ta niesamowita agresja, ataki na nasze symbole narodowe, także personalne groźby w stosunku do hierarchów Kościoła katolickiego spowodowały, iż druga strona – katolicko narodowa – także postanowiła działać. Chcieliśmy pokazać się i nie być biernymi obserwatorami.

Jako Klucz Pobudki – “Strzelcy Wrocław” będąc gotowym, aby walczyć za Kościół, za nasze rodziny i Naród – przygotowaliśmy przede wszystkim ulotki, które rozdawaliśmy w trakcie marszu równości. Ulotki zwracają uwagę na podstawowe fakty na temat tego – kim jest mężczyzna i kobieta, czym jest płeć. Są to fakty naukowe, z którymi nie można dyskutować, jeśli używa się rozumu.

Wzięliśmy także udział w ofensywie modlitewnej. Stanęliśmy naprzeciwko formującego się tzw. „marszu równości”, gdzie razem z księdzem odmawialiśmy Różaniec Święty, mając nadzieję, iż Pan Bóg powstrzyma tę diabelską zawieruchę. Urząd miasta Wrocław puszczał bardzo głośno muzykę, jakby chciano zagłuszyć naszą modlitwę. Miałem dziwne uczucie obecności czegoś złego, gdy fale uczestników marszu zbierały się pod flagami LGBT.

Zachęcamy do podejmowania modlitwy, ale także i działanie aby przeciwstawiać się rosnącej fali marksizmu.

Krzysztof Szokalski, dowódca Klucza – Strzelcy Wrocław

Dodaj komentarz