COVID-19

 • Covidowy zawrót głowy
  Nosiłem maskę, zanim to było modne 😉 Jak robiłem zakupy w marcu 2020 – to w masce i rękawiczkach. Ludzie patrzyli na mnie jak na dziwoląga 🙂 . Wolałem na zimne dmuchać, czułem się wprawdzie świetnie, ale praktycznie nie kontaktowałem się z nikim, żeby np. jako potencjalnie “bezobjawowy” nie narażać bliskich. Zdaję sobie sprawę, że… Czytaj więcej: Covidowy zawrót głowy
 • “Wymiar sprawiedliwości”
  Czy tzw. “wymiar sprawiedliwości” to stan umysłu…? Historia z życia wzięta: Jestem na rozprawie, obecny jako obserwator z ramienia pewnej organizacji;okazuję sądowi dokument tożsamości oraz zaświadczenie lekarskie o przeciwskazaniach dot. noszenia maski;pani sędzia, z założną maską, siedząca za monumentalną wręcz pleksiglasową zasłoną – w tonie lekko przestraszonym prosi, abym zajął miejsce jak najdalej od wszystkich… Czytaj więcej: “Wymiar sprawiedliwości”
 • Akcja informacyjna “Stop segregacji sanitarnej!”
  Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy rozpocząć kolejną akcję ulotkową, przedstawiającą historyczne fakty segregacji ludzi z odniesieniem do tego, co dzieje się teraz – na naszych oczach. Dzięki uzbieranym z Waszych darowizn środkom, możemy każdego dnia docierać do mieszkańców Wrocławia i nie tylko. Udało się nam rozdać około 2000 ulotek! Zachęcamy do pobierania i dystrybucji: wersja pdf… Czytaj więcej: Akcja informacyjna “Stop segregacji sanitarnej!”
 • Jak radzić sobie z segregacją sanitarną?
  3 nagrania o tym jak COVID-19 zmienił i zmienia życie społeczne. Szczególnie została zwrócona uwaga na pojawiającą się segregację sanitarną. Na nagraniach wypowiadają się: prawnik, pedagog oraz członkowie Klucza Pobudki “Strzelcy Wrocław”. Zachęcamy do komentowania nagrań oraz ich udostępniania.
 • Akcja informacyjna o tzw. “szczepieniach” przeciw COVID-19
  Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy rozpocząć akcję ulotkowo-plakatową, przedstawiającą fakty na temat tzw. szczepień przeciw COVID-19 oraz informującą o nielegalnych praktykach takich firm, jak Pfizer. Dzięki uzbieranym z Waszych darowizn środkom, możemy każdego dnia docierać do mieszkańców Wrocławia i nie tylko. Udało się nam rozdać niemal 2500 ulotek i rozwiesić 100 plakatów! Już teraz planujemy kolejną… Czytaj więcej: Akcja informacyjna o tzw. “szczepieniach” przeciw COVID-19
 • Materiały informacyjne dotyczące tzw. szczepienia przeciw COVID-19
  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami dotyczącymi tzw. szczepienia przeciw COVID-19. Plakat: Ulotka informacyjna: Ulotka informacyjna w postaci pliku PDF: Prosimy o rozpowszechnianie wśród rodziny i znajomych.
 • Protest przeciwko fałszywej PLANdemii (10 X A.D. 2020)
  Rządowe obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 paraliżują życie społeczne i gospodarcze. Ograniczanie wolności w imię zagrożenia, które (wiele na to wskazuje) wydaje się być wyolbrzymione, spotyka się ze stanowczym sprzeciwem części społeczeństwa, nie poddającej się bezkrytycznie rządowej narracji. Wzięliśmy udział w proteście przeciwko “fałszywej PLANdemii”. Poniżej zamieszczamy nagranie z fragmentu tego wydarzenia: